#1 2010-12-30 15:39:25

 fromearthtomars

anonimowa marsoholiczka.

26458495
Skąd: Stalowa Wola / Mars
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 34

O nas

Czyli jak się nazywamy, skąd pochodzimy, jakie są nasze zainteresowania itepe itede.

No więc ja zacznę.

Nazywam się Ola, mam 14 lat jak na razie. Jestem ze Stalowej Woli (takie wypizdółkowe miasto w pobliżu Rzeszowa). Interesuję się rysunkami, fotografią, muzyką, książkami jak są ciekawe i Echelonowaniem : )
Lubię świrować pawiana kiedy się da, mam trochę nieogarnięty i zmarsowany umysł. Jestem odważna, kreatywna w miarę możliwości, z tego co miałam na kartce ze szkoły napisane to jestem uzdolniona plastycznie.
Od mojego poznania Marsów minie jutro okrągłe 2 lata. Tak porządnie ich słucham od jakiegoś roku. Nie znoszę  FG, trzeba je tępić.

No i to by było chyba na tyle o mnie. Dziękuję za uwagę : )

Ostatnio edytowany przez fromearthtomars (2010-12-30 15:55:04)


Because I Believe.     ₪ ø lll ·o.

Offline

 

#2 2010-12-30 16:45:20

 beautiful lie

Użytkownik

33149281
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 223
WWW

Re: O nas

Również nazywam się Ola( jak wiele osób nie lubię własnego imienia.Ale mogło być gorzej ;) ), mam 15 lat, mieszkam w takiej jednej zapyziałej wsi koło Wrocławia Bardzo lubię czytać książki, oglądać filmy, denerwować siostrę i słuchać oczywiście muzyki Oprócz naszych Marsów słucham jeszcze :
-Linkin Park
-Green Day
-Nirvana
-Metalica
-Nickelback
-The Rasmus
-AC/DC
-Red Hot Chili Peppers
-My Chemical Romance
-System of a Down
-Papa Roach
-Good Charlotte
-Seether
i wieeelu innych ^^ więcej pisać nie będę, bo nie lubię tego robić i nie majuż  co pisać ( nie napiszę przecież historii swojego życia ;) ) a zresztą komu się chce tyle czytać ?
to tyle narazie

Ostatnio edytowany przez beautiful lie (2011-01-06 18:40:12)


Be who you wanna be – fuck everyone else's opinion. Don't be one of those stereotypical people. - Jared Leto

Offline

 

#3 2010-12-30 20:30:12

 shadow

THIS IS WAR!

Skąd: Świdnik/Lublin
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 311
WWW

Re: O nas

jestem Patrycja :)mówcie pat
no wiec jestem troche wariatka...nie potrafie usiadziec na miejscu i ciagle gadam!
jestem uparta.nic mnie nie powstrzyma przed osiagnieciem celu!
a co więcej...hmmm...od wczoraj mam 16 lat,jestem ze swidnika(zadupie koło Lublina).
interesuje siemuzyka,kosmosem i zwierzakami.jestem jedynaczką hihi!i chwała Bogu!
marsów kocham juz 4 lata i miesiac:)
byłam na ich wszystkich koncertachg w polsce
a wiecej dowiecie sie jak mnie poznacie

ps.w kazdym miom poscie w podpisie jest mój nr tel jakby ktos chciał


"30 Seconds to mars isn't just music.It's a living breathing thing"J.L.
                           608438385:)

Offline

 

#4 2010-12-30 21:33:21

 unforgivable

Administrator

Skąd: Mars
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 33
WWW

Re: O nas

Nazywam się Olga, ale wszyscy mówią na mnie Ola. Mam 14 lat, pochodzę z Siedlec (Okolice Warszawy. Nawet są na mapie!). Nie mam szczególnych zainteresowań. Nie lubię rysować, śpiewać, tańczyć, ale to robię. Czuję, że należę do Echelonu, chociaż nie brałam udziału w jakichś specjalnych akcjach itp.
Co robię najczęściej? Opie*dalam się, słuchając muzyki. Mam mnóstwo wolnego czasu, który marnuję. Zazwyczaj staram się być "normalna", ale czasami dostaję "downa" i zaczynam świrować. Często śmieję się, zamiast płakać i na odwrót. Jestem dziwna i mało kto potrafi zrozumieć mnie i moje małe "obsesje". Staram się być szczera, nie zawsze mi o wychodzi. Nienawidzę kościoła i tych innych dupereli.
Moja przygoda z Marsami, tak na dobre, rozpoczęła się około 3 miesięcy temu. Pokochałam ich, nie od razu, ale teraz się dla mnie najważniejsi na świecie.


Everybody want's to change the world, but no one want's to die.

Offline

 

#5 2011-01-01 12:29:49

 Oblivion

Nowy użytkownik

8009286
Skąd: Ziemia/Mars
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 6

Re: O nas

Ja nic ciekawego o sobie nie powiem..
Mam na imię Maja, mam 13 lat (rocznikowo 14, wreszcie mogę to powiedzieć : D). Obijam się pomiędzy Ziemią a Marsem. Nie mam stałego miejsca zamieszkania.. A tak serio to mieszkam w Łodzi. Oprócz Marsów słucham Muse, Linkin Park, Paramore, Green Day, The Pretty Reckless, Evanescence i My Chemical Romance. Muzyka jest dla mnie wszystkim. Nie potrafię bez niej normalnie funkcjonować. A 30STM to już w ogóle mój nałóg, choć nie słucham ich długo, bo od EMA 2010. Mam bardzo dziwny charakter. Nie lubię jak ktoś ma inne zdanie niż ja. Nie znoszę jak ktoś mi rozkazuje. Dostaję białej gorączki gdy ktoś obraża Marsów. Brzydzę się plastikiem, pustactwem (wiem, takie słowo nie istnieje ale wiecie o co chodzi), fałszywością. Czuję się członkiem Echelonu, ale nie biorę udziału w żadnych akcjach. Głownie przez wiek - to dla mnie nie możliwe. Miewam stany depresyjne. Moje podejście do życia można nazwać realizmem. A może pesymizmem.. sama nie wiem. Życie mnie nie rozpieszcza. Mało kto potrafi okiełznać mój charakter. I można by tak gadać i gadać bez końca. Założę się że w połowie i tak się Wam znudzi. x D

Ostatnio edytowany przez Oblivion (2011-01-01 12:29:57)


I'm just a stranger in a strange land.. <3

Offline

 

#6 2011-04-13 14:43:22

the_fantasy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 1

Re: O nas

boz ejakies nagromadzenie olek chyba... ;p
a wiec: Ola urodzona 26.12 1994 .huhu coz za zbieg okolicznosci , dodam tez ze moja sister tez jest rok starsza a na dodatek urodzona 10.03. prawie fatum...;D.
lubie:
* czytac ksiazki, przez ostatnie 3 lata bylam maniaczka pottera( zminilo sie jak poznalam marsow).
*fotografowac amtorsko rzecz jasna nature,krajobrazy etc.
*nalozycz sluchawki na uszy i niczym ise nieprzejmowac
*wychodzic na miasto z przyglupami i dobrze sie bawic
marsow slucham od grudnia 2010r takze nie za dlugo. marzy mi pojsc na koncert  w polsce **.
w zaleznosci od sytuacji jestem niesmiala. i chyba posiadam nerwice i adhd, jestem niecierpliwa.

Offline

 

#7 2011-04-14 15:06:50

 Immortal

Użytkownik

118323
Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 2011-04-14
Posty: 11
WWW

Re: O nas

Więc.. Jestem Kinga, w maju skończę 15 lat i pochodze z Chełma, wiadomo okolice Lublina. Interesuję się :
#wiadome, zespołem 30 seconds to mars i wszystkim co jest z nim związane, czyli seksownym Szymonem, utalentowanym Jarkiem i dziwacznym Tomkiem
#fotografią i modelingiem - kocham to! jest to druga najlepsza, stworzona rzecz po marsach,
#film, sztuka, reżyserstwo, kamera- czyli moja wymarzona przyszłość ;)
#muzyką rock, co się z wiąże z punktem pierwszym,
#mądrze mówiąc literaturą i filmem, głównie dramatami

Chyba tyle ^^


To buy the truth and sell a lie.

Offline

 

#8 2011-04-15 18:12:00

Pattuzz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 18

Re: O nas

Jestem Path, Słucham Marsów od kilku tygodni. Uwielbiam perkusję, gitary basowe i wszystko co jest związane z muzyką. Lubię też fotografować wszystko co się da, strzelać fochy z przytupem i perkusją...<joke >Grać w skojarzenia, czytać książki, rysować itp. więcej się dowiecie zapraszając mnie na fejsie :Patrycja Staniszewska Leto See ya soon

Ostatnio edytowany przez Pattuzz (2011-04-15 18:12:45)


"If I was ever a teen idol, I'd kill myself"

Offline

 
₪ ø PROVEHITO IN ALTUM ||| ·o.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl